ПОРШНЕВИЙ НАСОС ВИСОКОГО ТИСКУ WAGNER Evo Motion 40-15

EVO MOTION 40-15 Reverse багатофункціональна поршнева помпа високого тиску, яка може працювати з різноманітними видами матеріалів, в тому числі поліуретановими, акриловими та водорозчинними.
Wagner представник в Україні

CEFLA MITO

Камера для лакування прохідного типу

Автоматична розпилювальна фарбувальна кабіна з осциляцією, яка може оснащуватися однією або двома механічними «руками». Призначена для малих і середніх виробників, які шукають більшої ефективності та гнучкості.
Cefla Finishing Group представник в Україні

Двохмембранний насос високого тиску з пневмоприводом Wagner Cobra 40-10

Насос Cobra® 40-10 ідеально підходить для фарбування з невисокою продуктивністю (до 2 л / хв) і при частій зміні кольору. Насос підходить як для застосування в деревообробній і меблевій промисловості, в столярному виробництві, так і для металообробки. Насос прекрасно підходить для транспортування базових лакових компонентів або затверджувачів для 2-х компонентних установок (FlexControl і FlexControl plus).
Wagner представник в Україні

ПОРШНЕВИЙ НАСОС ВИСОКОГО ТИСКУ WAGNER PUMA 28-40

Так як і всі моделі нового покоління насосів Wagner, поршневий насос Puma 28-40 є надзвичайно універсальним. Підходить для розпилення в системі AIRLESS і AirCoat, а також AIRCOAT- електростатики.
Wagner представник в Україні

TwinControl 28-40 - обладнання для змішування

Нова серія обладнання для змішування, завдяки якому застосовувати 2K і 3K фарби стає просто і економно. Обладнання TwinControl використовуються для розпилення фарб, які мають низьку в'язкість в меблевих закладах, а також важких антикорозійних фарб для промислового застосування, де потрібна продуктивність і високий тиск.
Wagner представник в Україні

Мембранний насос ZIP 52 PF

Двох мембранний пневматичний насос низького Zip 52 працює при вкрай низькій пульсації, оснащений двигуном, який характеризуються низьким споживанням повітря, максимальною надійністю та міцністю. Мембранні насоси Zip ідеально підходять для застосування в умовах низьких тисків – для покриттів , що вимагають високої якості нанесення та ідеального контролю розпилення.
Wagner представник в Україні

Фарбопульти WAGNER GM 4100 / 4700

Два типи пістолетів серії 4000 – GM 4100AC i GM 4700AC з комбінованою технологією нанесення AIRCOAT поєднали в собі максимальну ергономічність та досконалу якість поверхні завдяки ідеальному розпиленні.
Wagner представник в Україні

Фарбопульт PILOT Premium

PILOT Преміум є топовим розпилювачем, який забезпечує відмінні результати поверхні. Це неймовірно універсальний пістолет-розпилювач, який має кілька різних моделей (звичайний, HVLP, HVLP Plus, для клеїв та абразивних матеріалів).
Wagner представник в Україні

Фарбопульт WALTHER PILOT TREND

PILOT Trend – економний пістолет-розпилювач низького тиску для щоденних фарбувальних робіт. За допомогою цього розпилювача можна досягати кращих результатів при напиленні на поверхню завдяки надзвичайно точній інженерії WALTHER PILOT. Пістолет оснащений голкою із нержавіючої сталі та має ергономічну форму і надійний, нікельований корпус. Економічна модель середнього тиску забезпечує особливо високу продуктивність.
Wagner представник в Україні

Спрей-машина CEFLA PRIMA

Перший крок для переходу від ручного до автоматичного лакування. Надійна, проста у використанні, з низькими експлуатаційними витратами спрей-машина, яку можуть собі дозволити більшість. PRIMA призначена для розпилення будь-яких продуктів на водяній основі або на основі розчинників. Відмінний варіант для тих, хто хоче використовувати всі переваги розпилення: високу продуктивність, економію лако-фарбових матеріалів і відмінну якість покриттів.
Cefla Finishing Group представник в Україні