Обладнання

Smartparquet - лінія для лакування паркету

Smartparquet від Sorbini ідеальний для нанесення натуральних олій, олій і лаків ультрафіолетового затвердіння, поліуретанових лаків, традиційного воску, а також бейців та пігментуючих продуктів. Лінія покриття може обробляти деталі максимальною шириною 300 або 600 мм. Вона підходить для малих і середніх виробничих вимог і невеликих виробничих площ. Модульна система робить Smartparquet ідеальною машиною для багатьох виробничих вимог.

Переваги

 • Лінія для покриття виробів шириною  300 або 600 мм, призначена для установки на обмеженому просторі середніх і малих виробництв.
 • Виключно просте в роботі обладнання.
 • Завдяки модульній конструкції залежно від виробничих потреб є можливість відмінно підігнати комплектацію обладнання.
 • Устаткування дозволяє зібрати лако-фарбові матеріали для повторного використання.
 • Легкий доступ до вальців, що означає швидке обслуговування.
 • Управління всіма робочими параметрами здійснюється з панелі управління.

Конфігурація Smartparquet Standard призначена для нанесення натуральних і поліуретанових олій.

 Цикл:

 1. Нанесення валиками покриття на заздалегідь відшліфовані і / або оброблені щітками паркетні дошки
 2. Втирання двома обертовими щітками.

Валець наносить покриття або олію на плоску панель шляхом дотику обгумованого вальця (фарбувальний валець) з поданою на конвеєр панеллю. Фарбувальний валець містить деяку кількість покриття, що наноситься на своїй зовнішній стороні і взаємодіє з хромованим вальцем, так званим "розгладжуючим". Останній встановлений на опорі, що дозволяє переміщати його ближче або далі від фарбувального вальця, дозуючи таким чином товщину покриття і забезпечуючи безперервне нанесення.

Втирання здійснюють дві обертові в протилежні сторони щітки, які полегшують всмоктування свіжонанесеного тонуючого продукту (бейцу, або пігменту) або олії в пори відшліфованої деревини, забезпечуючи рівномірне нанесення покриття.

Конфігурація Smartparquet Upgrade - розширена стандартна лінія - додаткові вузли можуть бути встановлені пізніше, в залежності від вимог нової продукції.

 Цикл:

 1. Видалення м'яких деревних волокон з попередньо відшліфованої паркетної дошки.
 2. Нанесення покриття фарбуючим вальцем.
 3. Протирання двома обертовими в протилежні сторони щітками для більш рівномірного покриття.
 4. УФ сушка.

Верстат прошліфовки (видалення м'яких волокон) з 4 робочими вузлами дозволяє підкреслити структуру і волокнистість м'якої деревини, добиваючись ефекту старіння і підкреслюючи структуру жорсткої деревини. Ідеальне рішення для нанесення олій і воску.

УФ сушка здійснюється за допомогою надпотужних УФ ламп прямого випромінювання. Для покриття УФ лаками.

Cefla Finishing Group представник в Україні