Новини

Запрошуємо відвідати Cefla Live 18-19-20 жовтня 2017

З 18 до 20 жовтня 2017 року в місті Імола (Італія) в лабораторії лідера з виробницва лакувального обладнання компанії Cefla, відбуватимуться дні відкритих дверей «Cefla Live 2017». Це можливість протестувати, побачити та відчути рішення та технології опорядження від компанії Cefla. 

З моменту першого заходу, на якому презентуються найновіші технології та інновації для фарбування та лакування як для малих, так і для середніх і великих підриємств, ця подія відноситься до категорії «ОБОВЯЗКОВО ВІДВІДАТИ» для кожного, хто займається лакуванням, чи планує це робити у своєму виробничому процесі.

У 2017 році ви зможете побачити як новинки так і традиційно працюючі технології:

Smartparquet – лінію для лакування паркету від Sorbini, ідеальна для нанесення натуральних олій, олій і лаків ультрафіолетового затвердіння, поліуретанових лаків, традиційного воску, а також бейців та пігментуючих продуктів. Лінія покриття може обробляти деталі максимальною шириною 300 або 600 мм. Вона підходить для малих і середніх виробничих вимог і невеликих виробничих площ.

Prima – для легкого переходу від ручного лакування до автоматичного.

Mito – з одним чи двома розпилювальними агрегатами для тих виробників, які шукають більшої ефективності та гнучкості.

Easy – для виробників з великими обсягами лакування однотипної продукції, який також добре адаптується і до невеликих обсягів продукції.

Linea profile – лінії для покриття профілів.

Smartedge – комплексна технологія покриття та шліфування прямолійних та криволінійних крайок панелей.

iGiotto від Falkoni – це ключове рішення для покриття розпилюванням великих, різнорозмірних, вертикальних поверхонь з вийнятковою якістю.

iBotic – максимально гнучка, роботизована, розпилювальна система, яка забезпечує високу якість покриття верху панелей та крайок навіть при складних формах деталей.

Pixart Plot – це є рішення для великофоматного друку з високою роздільною здатністю.

Pixart Single Pass – є рішенням для високошвидкісного, високотиражного друку, зберігаючи при цьому гнучкість для виготовлення невеликих виробничих партій.

 

Компанія Cefla пропонує відвідувачам Cefla Live 2017:

  • Трансфер від і до аеропорту Болонья (Італія) (або залізничного вокзалу).
  • Проживання в готелі зі сніданком в м. Імола.
  • Обід та вечерю в зоні гостинності Cefla Live.

Для участі у Cefla Live 2017 необхідно зареєструватись, заповнивши анкету за посиланням:

Для отримання детальнішої інформації, звертайтесь за телефоном

+38 093 323 9000

Cefla Finishing Group представник в Україні