Smartparquet - лінія для лакування паркету

Smartparquet від Sorbini ідеальний для нанесення натуральних олій, олій і лаків ультрафіолетового затвердіння, поліуретанових лаків, традиційного воску, а також бейців та пігментуючих продуктів. Лінія покриття може обробляти деталі максимальною шириною 300 або 600 мм. Вона підходить для малих і середніх виробничих вимог і невеликих виробничих площ. Модульна система робить Smartparquet ідеальною машиною для багатьох виробничих вимог.
Cefla Finishing Group представник в Україні

Cefla Live 2016

Більше 1200 відвідувачів, які представляють понад 300 компаній з усього світу взяли участь в Cefla Live, 2016 р. Захід відбувся 12 - 14 жовтня в лабораторіі Cefla у місті Імола. Серед присутніх компаній була також делегація з України.
Cefla Finishing Group представник в Україні

Запрошуємо відвідати Cefla Live 12-14 жовтня 2016!

З 12 до 14 жовтня 2016 року в місті Імола (Італія) в лабораторії лідера з виробницва лакувального обладнання компанії Cefla, відбуватимуться дні відкритих дверей «Cefla Live 2016». Це можливість протестувати, побачити та відчути рішення та технології опорядження від компанії Cefla. З моменту першого заходу, на якому презентуються найновіші технології та інновації для фарбування та лакування як для малих, так і для середніх і великих підриємств, ця подія відноситься до категорії «ОБОВ’ЯЗКОВО ВІДВІДАТИ» для кожного, хто займається лакуванням, чи планує це робити у своєму виробничому процесі.
Cefla Finishing Group представник в Україні